Publikohet “Vip” nga Ermal Fejzullahu dhe Kaos (VIDEO)

Sapo është publikuar nga Ermal Fejzulahu dhe grupi KAOS, bashkëpunimi ‘VIP’.
Kësaj kënge ata ia kanë bashkëngjitur edhe klipin dhe është këngë tipike verore.

Për këtë projekt, Ermali dhe KAOS kanë bashkëpunuar me: Cekicbeatz, BigBang Beatz, Max Productional si dhe AVD digital.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin ‘VIP’ nga Ermali dhe KAOS.

Comments

comments