Rama poston foton nga Valbona, por qytetarët nuk i lënë mangët asnjë koment!

Kreu i qeverisë Edi Rama, ka përshëndetur sot ndjekësit në rrjetet sociale me një pamje të mrekullueshme të vargmaleve të Valbonës.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje spektakolare nga Valbona, ju uroj një ditë të mbarë “, shkruan Rama, io cili prej kohësh ka zgjedhur që postimet e tij në çdo mëngjes ti bëj nga vende të ndryshme të Shqipërisë, pse jo si një këshillë për ti vizituar ata.

Ndërsa komentuesit nuk ‘ia kanë lënë mangët’ edhe komentet e tyre pikante, ku luten që mos të marrë zjarr dha Valbona.

Comments

comments