Rezarta Shkurta provokon ndjekësit: Filmon veten të zhveshur në krevat

0

Nga Miss Durrësi në këngëtare të famshme, Rezarta Shkurta është një prej personazheve më të përfolura në mediat rozë dhe kjo, edhe falë postimeve të saj provokuese në rrjetet sociale.

I tillë ka qenë edhe një postim i publikuar në Instagram-in e saj mëngjesin e sotëm.

Në videon në fjalë, Shkurta shihet e shtrirë në krevat, ndërsa ka filmuar këmbët e saj të zhveshura. “Mirëmëngjes!”-ka shkruar Rezarta në mbishkrimin e videos provokuese. /Zhurnal/