Salah kërkon shtëpi në Madrid

0

Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, është në kërkim të një shtëpie në Madrid para transferimit në kryeqytetin spanjoll, sipas Diario Gol.

Ish-bashkëlojtari i tij, Philippe Coutinho, e ka informuar Lionel Messin se Real Madridi do ta transferojë anësorin egjiptian në “Bernabeu” gjatë verës.

Mediumi spanjoll pohon se Coutinho ende i ruan kontaktet me ish-bashkëlojtarë nga Premierliga dhe se atij i është thënë se cilat janë synimet e Salah.