Sfida e të pasmeve të mëdha, këngëtarja shqiptare shkatërron palestrën (Foto)

Së shpejti vjen vera dhe përkushtimi i femrave për një trup sa më të tonifikuar.

Këngëtarja e njohur Poni duket se ka gjithë energjitë e duhura për të pasur format më seksi. Ajo ka publikuar foto në Instagramin e saj duke u ushtruar. Ato që bien në sy janë të pasmet e saj bombastike. / Gazeta Express/  

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit

Comments

comments