Shikoni se sa e zhveshur i shkon në darkë Jennifer Lopez të dashurit të ri (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez është dukur e mahnitshme këtë javë derisa po dilte në një darkë romantike me të dashurin e saj të ri, Alex Rodriguez.

Ylli i hitit “Jenny From The Block” kishte veshur një fustan të shkurtër të bardhë dhe sandale ngjyrë ari për të shkuar në restorantin Casa Tua në Miami.

Sipas burimeve, çifti i ri kanë qëndruar së bashku në restorant për më shumë se tri orë para se të largoheshin ndaras nga aty.

Jennifer është e njohur për lidhjet e saj të shumta.

Para romancës me Alex, përflitej se ajo ishte në lidhje edhe me reperin Drake.

 

xhenifer

Comments

comments