Shikoni si dukej ‘Hyremi’ kur ishte fëmijë (Foto)

Pa diskutim ajo është një nga aktoret turke më të bukura dhe ndër më të suksesshmet.

Bëhet fjalë për  Meryem Uzerli, që njihet në shumicën e fansave të saj si ‘Sulltanesha Hyrem’.

Aktorja ka publikuar në Instagramin e saj  një foto kur ishte fare e vogël. Të gjtihë fëmijët janë të bukur deh ska se si të ndodhte ndryshe për nëj femër që është perëndeshë e bukurisë. /Gazeta Expres/

screenshot-1_1495092533-3403419

Comments

comments