Shitet shtepia ne Kumanove

0
7
Shitet shtëpia e mobiluar prej 200 m2, e gatshme për banim, 6 dhoma, dy sallone dhe banjo. Shtëpia disponon edhe me lokal afarist prej 230 m2, 650 m2 oborr dhe 35m2 garazh. Shtëpia gjendet afër fabrikës “Kiro Fetak” në Kumanovë, apo në afërsi të autoshkollës “Top Driver”. Çmimi sipas marrëveshjes. Me shtëpinë në pako dhurohen edhe dy vetura të tipit Renault Scenic.
Për çdo kontakt tel dhe viber: +41762055009
Shiko fotot:

Comments

comments