Shkurte Gashi beqare? Kjo është e vërteta (VIDEO)

0

Jeta private e Shkurte Gashit është vazhdimisht në fokus të mediave.

Ndonëse vetë nuk jep pothuajse asnjë detaj nga kjo pjesë, mediat vazhdimisht ‘gërmojnë’ në tentim për të gjetur diçka të re.

E së fundmi, u raportua se Shkurta është sërish beqare dhe i ka dhënë fund një lidhjeje të shumëpërfolur.

Por cila është e vërteta?