Shpat Kasapi dhe Rovena Stefa në një lidhje dashurie? (FOTO)

Më herët ata janë përfolur për një lidhje dashurie të mundshme e siç duket ata janë rikthyer përsëri, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për këngëtarin nga Tetova Shpat Kasapi dhe këngëtaren e njohur shqiptare Rovena Stefa.

Vite më parë ata kishin edhe një projekt së bashku të cilët edhe u përfolën për një lidhje mes tyre, por që nuk ishte e konfirmuar nga vetë ata.

Me anë të një postimi të publikuar në rrjetet sociale, na jep më shumë mundësi për një lidhje në mes tyre.

Në këtë foto ata janë duke darkuar së bashku, ku ishte e pranishme edhe nëna e tyre e të cilët duken mjaft të lumtur.

I ftuar në emisionin ‘Top Show Magazine’ ai ka treguar se është në një lidhje dashurie dhe se këngën e fundit të tij i’a ka dedikuar asaj./GazetaBlic.

 

 

Comments

comments