Shqiptarët bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa duke pritur nusen

0

Shqiptarët kudo që jetojnë nuk i harrojnë traditat e tyre. Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku në video shihet se si një nuse pritet me defa.

Dasmorët e presin duke kënduar kur nusja arrin në aeroportin e Hamburgut në Gjermani.

Video e publikuar në “Facebook”, ka marrë shumë komente, duke shkaktuar shumë reagime, derisa gjithashtu është shpërndarë shumë.

Dhëndri shihet afër nuses, derisa familjarët e këndojnë, dhe shihen shumë të lumtur për dasmën e tyre. /Monitor/

Qka mendoni ju ? Kjo ka ndodh ne gjermani airoport Hannover ???‍♀️

Posted by Nuset – Çiftet Shqiptare on Wednesday, January 10, 2018

Komentet

komentet