Sonte natë magjike në Ligën e Kampionëve

0

Pas dy dueleve spektakolare të natës së mbrëmshme Juventus – Tottenham dhe Basel – Manchester City, Liga e Kampionëve vazhdon rrjedhën e saj sonte me dy superndeshje të tjera, transmeton Sovrani.info.

Në Santiago Bernabeu zhvillohet dueli i gjigantëve Real Madrid – Paris Saint Germain, kurse në Portugali ballfaqohen Porto dhe Liverpooli.

Të dy ndeshjet startojnë nga ora 20:45. /Sovrani.info/