Sulmi i frikshëm i PSG-së (Foto)

0
4

Klubi francez, Paris Saint Germain do të jetë sonte mysafir i Celticut, në garat kualifikuese të Ligës së Kampionëve.

Tani më janë bërë zyrtarë emrat e lojtarëve që do të nxjerrin në fushë të dy klubet dhe mënyra e renditjes së formacioneve. Ajo që bie në sy është se PSG do të sulmojë me tre sulmues.

Formacionet e dy klubeve:

Comments

comments