Ballina Lifestyle Suspendohet mjekja maqedonase që kryente marrëdhënie me pacientët, ja fotografia e saj...

Suspendohet mjekja maqedonase që kryente marrëdhënie me pacientët, ja fotografia e saj (Foto)

0

Mjekja e njohur Biljana Nikollova është suspenduar nga puna, sepse  i ka prekur pacientët në organet gjenitale, e pastaj ka kryer marrëdhënie me ta, shkruajnë mediumet maqedonase.

Biljana Nikollova Trask është mjeke në Brouken Hill në Australi, e cila pacientëve u ka ofruar marrëdhënie seksuale pas kontrollimit të organeve gjenitale. Ajo pacientëve u ka ofruar seks, keshilla mjekësore dhe rezultate të pasqyrës së gjakut përmes facebookut, transmeton Gazeta Lajm.

Rasti i saj ka filluar të zbulohet pasi gruaja e njërit prej pacientëve e ka zbuluar tradhtinë e tij me mjekun. Për këtë arsye kjo mjeke është suspenduar tani për 3 muaj.

Komentet

komentet

error: Ku kontent eshte i mbrojtur!