Të shtëna me armë në një shkollë, ka të plagosur

Sapo është raportuar për një ngjarje tjetër që po trondit Francën. Të shtëna në një shkollë në qytetin Grasse të Francës

Raportet e para nga mediat thonë se disa persona janë plagosur, transmeton Gazeta Express.

Para pak minutash, në Paris, gjegjësisht në zyrën e Fondit Monetar Ndërkombëtar kishte shpërthyer një zarf, ku asisteni ekzekutiv i FMN-së mbeti i djegur në fytyrë dhe duar.

 

 

Comments

comments