Tragjedi e re në Turqi, zjarr në Ankara, 30 të lënduar (FOTO)

Një zjarr që ka përfshirë një bllok apartamentesh në lagjen Cukurambar, ka lënë të paktën 30 persona të lënduar, raporton gazeta Hurriyet.

Zjarrfikësit, ekipet e shpëtimit dhe mjekët janë dërguar në vendin e ngjarjes, transmeton portali arbresh.info.

Të lënduarit janë hospitalizuar ndërsa shkaqet e zjarrit janë duke u hetuar./Arbresh.info

ankara_yangin_030117_08 ankara_yangin_030117_07 ankara_yangin_030117_06 ankara_yangin_030117_05 ankara_yangin_030117_04 ankara_yangin_030117_01

Comments

comments