“Tupac nuk ka vdekur! Ai jeton në Kubë”?! (FOTO)

0
2

Vazhdojnë spekulimet për vdekjen e reperit të famshëm Tupach.

Është hedhur shpesh dyshime se ai vazhdn të jetë gjallë, dhe për këtë spekulim një fotografi në rrjetet sociale është marrë si ‘rpovë’, shkruan Daily Star.

Në fotografi vërehet një person, i cili ngjan jashtëzakonisht shumë me reperin, dhe ky imazh vjen nga Kuba.

Në momentin që ky imazh rrjedhi në Internet arriti një klikueshmëri shumë të madhe, ndërsa edne nuk është dhënë ndonjë konfirmim nëse ai person është Tupac Shakur, apo një sozi e tij.

Comments

comments