Uauuu! Vajza superseksi e këngëtares Eli Fara nuk ‘përmbahet’, del e zhveshur dhe seksi në shtrat (FOTO)

Është një nga vajzat më të komentuara në rrjetet sociale falë formave të saj fizike dhe fotove tejet provokuese që bën publike.

Vajza e këngëtares së njohur Eli Farës, Marina, edhe kësaj here i ka “çmendur” ndjekësit në faqen e saj të Instagramit…

Ajo këtë herë ka ardhur me një set fotosh nga shtrati, ku mbulohet vetëm me çarçaf, por poshtë është….

/Tetova Sot/

 

Comments

comments