Vajza e Eli Farës që çmend gjithë meshkujt, …jep lajmin e keq për ta!

0

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket fotove provokuese por edhe historive të saj të dashurisë.

Para pak kohësh ajo i habiti të gjithë me fejesën e saj të beftë me një biznesmen shkodran të moshës 40-vjeçare, për t’u ndarë më pas një muaji.

Por tashmë duket se vajza e seksi ka nisur një lidhje të re sentimentale. Ajo ka publikuar story ku shfaqet duke u puthur dhe përkëdhelur në shtrat me një mashkull, identitetin e të cilit nuk e ka treguar.

Cili të jetë mashkulli misterioz i Marinës…?