Vdiq në Gjermani 28 vjeçari nga Presheva

Njoftohen familjarët, miqtë dhe farefisi se ka ndërruar jetë pas një sëmundje i riu Preshevar Krenar Fejzullahu që jeton në Gjermani.

I ndjeri 28 vjeçar la pas vetes gruan dhe një fëmijë ndërsa varrimi do të bëhet në qytetin Böblingen të Gjermanisë me datë 16.03.2017 ditë e enjte në ora 15.

Ngushëllime familjes Fejzullahu.

 

 

Comments

comments