Video e rrallë e vitit 1989! Diellza Kolgeci duke kënduar në skenë

Diellza Kolgecin që në fëmijëri jemi mësuar ta shohim në ekranet televizive.

Ajo, një vajzë simpatike qysh atëherë ka rrëmbyer vëmendjen me talentet e saj dhe bukurinë, shkruan lajmi.net

Në një video të shkëputur nga arkivat e Radio Televizionit të Kosovës kthemi në kohë saktësisht në vitin 1989.

Në këtë video mund ta shihni Diellza Golgecin duke kënduar. /Express/

Flutura Gërmiza & Diellza Kolgeci – 1989

A post shared by iRTK (@rtklivecom) on

 

Comments

comments