Wow, befason Capital T me stilin e ri të flokëve (Foto)

Capital T është njëri ndër artistët i cili preferon të ndryshojë stilin e tij herë pas here.

Reperi i njohur është shfaqur pothuajse zakonisht me flokë të lidhur nga mrapa dhe me kokën e rruar anash, shkruan Indeksonline.

Por këtë herë ai ka vendosur t’i zgjidhë ato.

Me këtë rast Capital ka nxjerr edhe disa fotografi në Instagram me flokët e lëshuar e që zor do ta njihnit po të mos u tregonim./Indeksonline/

Comments

comments