Xhensila një ‘nuse për shtëpi’, shikoni çfarë i gatuan Besit për darkë (Foto)

Besi dhe Xhensila janë një nga çiftet më simpatike të ekranit. Vetëm pak muaj më parë ata kurorëzuan vitet e gjata të dashurisë në martesë dhe duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Kthimi në Tiranë pas muajit të mjaltit dhe pushimeve në vendet piktoreske, jo vetëm që  i ka bërë gati për ‘rinisjen’ e planeve të karrierës, por ka nisur edhe bashkëjetesa si burrë e grua.

Në këtë pikë duket se Xhensila si një nuse për shtëpi i ka marr mbi supe përgjegjësitë. Në fotografinë e postuar në Instagram ajo duket ndërsa po gatuan një tavë. /Periskopi/

Comments

comments