Xhino dhe Kola sjellin këngën ‘Dollia’ (VIDEO)

‘Dollia’ quhet projekti më i ri muzikor i lansuar sonte nga dy këngëtarët shqiptar.
Fjala është për Xhinin dhe Kolën që debutuan me këtë këngë të bukur, shkruan lajmi.net

Nën producimin e Alandyt, dyshja kanë shtuar edhe më shumë ritëm në këtë verë.

‘Dollia’ është finalizuar edhe me një klip shumë interesant nga Entermedia!

Comments

comments