Ylli i Juventusit: Messi është nga një planet tjetër

0
7

Rodrigo Bentancur ka thënë se Leo Messi vjen nga një planet tjetër pasi Juventus humbi 3 me 0 ndaj Barcelonës me dy gola të yllit argjentinas në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve.

Për vetë të riun Bentancur ka qenë një fillim befasues, i cili në ta kaluarën është paraqitur vetëm një herë për Juventus, dhe atë si zëvendësues, transmeton Express.

“Është zhgënjyese të përjetosh këtë humbje, sepse dhamë gjithçka por nuk mjaftoi”, ka thënë Bentacur për JTV.

Ai u shpreh i lumtur me paraqitjen e vet personale dhe pati fjalë të mëdha për Messin.

“Messi është thjesht i pabesueshëm; lojtar nga një planet tjetër”, shtoi ai. /Express/

Comments

comments