Мижи Асан да ти баам

INA
INA

19 Gusht, 2023

Prof. Dr. Arbër Çeliku

Vërtet nuk e kuptoj, se si mundet një qeveri, e cila nuk mund të zgjidhë problemin me bërllogun dhe qentë endacakë, të na çojë në Unionin Evropian?!

Dhe, aq më e pakuptueshme është, se si ne, qytetarët, që jetojmë me dekada me ëndrrën për UE-në, ende u besojmë këtyre politikanëve që, përveç ëndrrave, nuk na ofrojnë asgjë tjetër.

Kësaj i thonë: “Мижи Асан да ти баам”

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

cun

Mbramë, kur rashë me fjetë bana gjynahe

fejzi hajdari

Edhe pas 20 vitesh, M’susi e Ahmeti tallen me Ligjin për UÇK-në!

fatmir limani

Mësuesi me regjistër të humbur!

dritan demiraj

Lufta duhet shmangur, por nëse mbeturinat e Milosheviqit e kërkojnë…

Kudusi Lame

Gjeneral Lama: Aleksandër Vuçiqi, komandant i paaftë dhe frikacak…

ben blushi

NË MANASTIRIN E BANJSKËS, NË KOSOVË

Ramush-Haradinaj-ne-veture

Paqen në Kosovë askush s’mund t’a rrezikoj

xhelal svecla

Demaskimi i Serbisë

Lutfi Dervishi

Kur drejtësia bëhet për tik tok

INFO

NA NDIQ