Ҫfarë ka ndodhur mes ҫifiti? Heidi-Romeos: Kam nevojë të mendohem

INA
INA

24/02/2024

Marrëdhënia e Heidit dhe Romeos brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, mesa duket po kalon disa vështirësi.

Dyshja janë akoma të paqartë në lidhje me atë që mendon secili prej tyre, në lidhje me raportin në shtëpi.

Romeo ka qenë ai që e akuzuar Heidin, se nuk i ka qëndruar pranë dhe nuk e ka përkrahur.Ai e pyet atë se sa të vërteta kanë qenë fjalët e saj:

Heidi: “Çfarë do të dish”?

Romeo: “Dua të di sa e vërtetë je ti për fjalët që thua. Dhe nuk ta di me fjalë. Në momentin që më thua e kam këtë ‘connection’ dhe unë do të të them tre gjëra. Ti më thua mua të dua, diskuton dhe bën veprime të tjera”.

Në vijim të bisedës, Romeo e pyet nëse Heidi ka besim tek ai, apo ka dyshim për marrëdhënien e tyre.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ