1 Shkurti shënon ditën më të veçantë për Luizin dhe Kiarën

INA
INA

01/02/2024

Si sot një vit, çifti Kiara dhe Luiz shkëmbyen puthjen e parë në buzë në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’, moment i cili u bëri bujë dhe u ndoq më shumë entuziasëm nga të gjithë fansat dhe ndjekësit e formatit në atë kohë.

Pamjet u bënë virale kudo në rrjet, ‘dasma’ e shumëpritur e dyshes shënoi një pikë kthese në karrierën e çiftit të cilët sot janë në pritje të ëmbël të vogëlushes së tyre të parë. Një dashuri që lindi nga një format dhe triumfoi në familje.

Këtë ditë të veçantë, dyshja e kanë kujtuar me momente epike të krijuara nga fansat e tyre më 1 Shkurt 2023.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

INFO

NA NDIQ