10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

INA
INA

8 Qershor, 2023

Çifti i njohur i showbizit Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të kurorëzojnë dashurinë me martesë datë 17 qershor.

Dasma do të mbahet në Toskana, Itali, vend të cilin çifti po e frekuenton shpesh për shkak të përgatitjeve por sot ata ndodhën në Tiranë ku janë pritur me çifteli.

Aty shihet se Edi e shijon muzikën teksa Arbana e ngacmon me përshkrimin.

“Mirë, por sikur jemi pak herët me ahengun”, shkroi ajo

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ