13-vjeçarja shqiptare ngre në këmbë publikun dhe jurinë e “The Voice” në Gjermani (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

7 Prill, 2023

Këngëtarja shqiptare Eliana Kallo ka mahnitur anëtarët e jurisë dhe publikun gjatë konkurrimit të saj në “The Voice Kids” në Gjermani. 13-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me performancën e saj, shkruajnë mediat e huaja.

Eliana po komentohet për ngjyrat e saj të zërit kumbues, duke pushtuar skenën e “The Voice Kids Germany”.

Juria e përbërë nga 4 persona, emra të njohur të skenës muzikore botërore, pa hezituar shtypën butonin “PO”, duke dhënë sinjal pëlqimi që ta kenë në ekipin e tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

don xhoni

Don Xhoni paralajmëron këngën e re, pjesë e klipit ish e dashura ruse

dafina-1-650x358

Dafina pas lansimit të këngës së re, paralajmëron hit me Getoar Selimin

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizit po i vijnë ‘milionat’ nga të gjitha anët e s’po di nga t’ia mbajë, kësaj radhe i la gojëhapur të gjithë

escobar

Escobar: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, po kërkoj vetëm të dëgjohemi

lajcak escobar kurti

Përfundon takimi, Escobar dhe Lajçak 3 kushte për Kurtin

dash-1

Tentuan ta destabilizojnë Ballkanin, SHBA-ja sanksionon shtatë rusë

Pence Mike Pence

Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

luizi koncert

Luizin s’ka kush që e ndalë, shuma të larta nëpër koncerte, turne në Amerikë – ja detajet

Luizi-Efi-1

Risi në raportin mes Efit dhe Luizit

INFO

NA NDIQ