14 maj/ Hapin nesër fushatën, Berisha dhe Meta ftojnë qytetarët në stadiumin “Air Albania”

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/04/2023

Ish-kryeministri, Sali Berisha i ka ftuar qytetarët të marrin pjesë ditën e nesërme në atë që e ka quajtur si manifestim madhështor.

Siç ka lajmëruar më herët, çelja e fushatës elektorale do të bëhet në stadiumin “Air Albania” në orën 12:00.

Berisha: I ftoj të gjithë shqiptarët që të kurorëzojmë me një manifestim madhështor, si prelud i fitores tonë të ardhshme, nesër në orën 12:00, në stadiumin “Air Albania”.

Më herët edhe kreu i Partisë së Lirisë, ilir Meta bëri një ftesë të tillë.

Meta: Të dashur qytetarë, nesër, në ora 12:00, ju ftojmë të gjithëve në Tiranë, në stadiumin kombëtar, për hapjen e fushatës fitimtare!

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

protesta tirane opozita pd

Protesta e opozitës në Tiranë, përleshje me policinë, Berisha fjalim nga arresti shtëpiak, Rama në Turqi

Agim Nesho

Nesho: Vuçiç po përgatit planin për super-Jugosllavinë e Madhe

rama erdogan

Rama viziton sot Turqinë, pritet të nënshkruajë disa marrëveshje me Erdoganin

enver hoxha

​33 vjet nga rrëzimi i bustit të diktatorit Enver Hoxha

bari delet

Mes tufës së deleve që 11 vjeç, rrëfimi i çobanit në Kukës: Kam 150 krerë, punë e vështirë por e bukur

gjuha shqipe alfabeti manastir

Elita intelektuale shqiptare me peticion: Largoni nga ekranet sharlatanët që po vrasin shqipen

Blinken Edi rama

Dhuratat e mesazhet e fuqishme, gjithçka që nuk u pa nga vizita e Blinkenit në Tiranë

antoni blinken

Blinken viziton sot për herë të parë Tiranën, axhenda dhe rrugët që bllokohen

Bardhi noka

Gazment Bardhi: Sali Berisha është kryetar i opozitës

INFO

NA NDIQ