“14 vite i pafajshëm në burg”, Feta Alimi i pikëlluar nga vdekja e Rexhailit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/01/2022

Feta Alimi në facebook:

Lajm i trishtushem sonte ishte per Ne vdekja Jote o Rexhail Opaja!!

Naj theve zemrat shoç nuk po mujm te gjejm ngushllim!

14 vite të pafajshem te mbajten ne Burg e nuk tê lan të dalesh i gjall!

Shtet Monstrum!!

Vetem një gjë jam i lumtur qe jam në burg e ajo eshte qe tri vite e gjys i kaluam bashke!

Zoti te falt xhenetin Rexh shoci

https://www.facebook.com/feta.alimi/posts/4709735085801160

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

INFO

NA NDIQ