19-vjeçari përplas me makinë një këmbësor në Çair, të lënduar edhe dy të mitur në makinë

INA
INA

01/03/2024

Mbrëmë në “Brigadën Maqedono-Kosovare”, përballë kryqëzimit me rrugën Adem Demaçi, automjeti Volkswagen me targa kombëtare italiane me drejtues shtetasin A.S. (19) nga fshati Arnakia, Shkup, ka goditur këmbësorin S.H. (49) nga Shkupi.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka marrë këmbësori, ndërsa lëndime trupore kanë marrë edhe dy pasagjerë të mitur në automjet, të konstatuara në kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” dhe Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën. Naum Ohridski”, thonë nga MPB.

Kontrolli është kryer nga ekipi i SPB Shkup.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

INFO

NA NDIQ