2 banorë mbetën pa biletë fati, ja cilët prej tyre nuk e kanë shansin e kthimit!

INA
INA

16/01/2024

Rike edhe pse u shpreh se ende nuk ishte totalisht gati për t’i shpërdarë zgjodhi dy nga banorët që nuk do të kenë biletë fati

brëmjen e së shtunës në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. 18 banorë u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në vend dhe kanë nisur rrugëtimin e tyre më të ri.

Për shkak të sakrificës së Rike Roçit për të ndjenjur gjatë gjithë spektaklit jashtë në temperatura të ulëta dhe për më tepër e vetme në vinç, Vëllai i Madh vendosi ti jepte avantazhin për të shpërndarë biletat e fatit banorëve të tjerë, ku duhet të zgjidhte dhe dy prej tyre që do të mbeteshin pa biletë. Rike edhe pse u shpreh se ende nuk ishte totalisht gati për t’i shpërdarë, pasi nuk i kishte njohur shumë mirë banorët, vendosi që banorët pa biletë fati të ishin Meri dhe Ilnisa.

Kujtojmë se bileta e fatit u jep mundësinë disa banorëve që në rast eleminimi të rikthehen në shtëpi. Pra nëse bileta është vetëm “Vajtje” nuk ka rikthim në shtëpi, nëse bileta është ‘Vajtje- Ardhje’ nëse do banori i eleminuar mund të rikthehet përsëri në shtëpinë e “BBV3”.
https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=acd35482-cca5-4bb8-9e48-b6530f3301d9

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ