20 vjeçari ka kryer tetë vjedhje për një muaj në objekte hoteliere dhe afariste në Kumanovë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/02/2022

Policia ka arrestuar 20 vjeçarin nga Velesi, i cili për një muaj ka kryer tetë vjedhje në objekte hoteliere dhe afariste në Kumanovë, njoftoi sot SPB Kumanovë.

“Policët nga SPB Kumanovë dje në ora 16 ka arrestuar B.D. (20) nga Velesi për shkak të ekzistimit të bazave të dyshimit se gjatë muajit dhjetor ka kryer tetë vjedhje në objekte hoteliere dhe afariste në Kumanovë, duke marrë para dhe raste të tjera”, thonë nga SPB Kumanovë.

Ai pranoi krimet dhe u ndalua në stacionin policor. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngrihet një kallëzim përkatës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kovacevski -agron

Kovaçevski: Në njësinë zgjedhore 6 të gjithë kanë kandidatë nga e kaluara, vetë LSDM ka kandidat për të ardhmen me Agron Demirin

stojance-angellov-701x430

“Ahmeti brohoriti UÇK në qendër të Shkupit”, Angellov: Përdorni frenat e dorës, pas Mickoskit janë “branitellat” që ju fituan në vitin 2001

Ali Ahmeti fronti

Fronti Evropian i përgjigjet Mickoskit

vucic

A do të shpallet Serbia shtet gjenocidal? “Misioni” i Vuçiç në OKB

fatos-rushiti

Një manipulim i ligë i radhës me kategoritë e luftës së UÇK-së

bota-rrezik globi toka

Shënohet Dita e planetit Tokë

ZEQIRIJA-IBRAHIMI-696x462-696x430-1

Ibrahimi: Pavarësisht se kush me kë e bën qeverinë, me rëndësi është ta pensionojmë BDI-në

veri

DW/ Kosova: Përgjegjës Beogradi për dështimin e votimeve në veri

mickoski ali ahmeti

Mickoski i’a kthen porosinë Ahmetit

INFO

NA NDIQ