22-vjeçari kapet duke vjedhur nga vagonët transportues

Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2022

Gjatë ditës së djeshme është kryer vjedhje nga vagonët transportues të Hekurudhës në Gradsko, informon Ministria e Punëve të Brendshme.

Sipas informacioneve nga MPB-ja, në ora 20 në rrugën “Aleksandari i Maqedonisë” tek hekurudhore në Gradsko nga ana e nëpunësve policor nga SP Gradsko u privua nga liria D.I. (22) nga Shtipi.

Ai dyshohet se ka kryer “vjedhje të rëndë” nga vagonët transportues të parkuar, në pronësi të SHA “Hekurudhat e Maqedonisë”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Drashkoviq-696x383

Drashkoviq: Me gënjeshtra, shteti serb nxiti urrejtje dhe histeri anti-shqiptare

stevo pendarovski

Pendarovski: Oferta e Mickoskit për koalicion është shenjë dobësie

gashi

Gashi: Jemi në proces për ta bërë ndryshimin historik në Maqedoninë e Veriut

MEXHITI

Izet Mexhiti nga Berlini: Mërgata mposhti Jugosllavinë, andaj do ta mposhtë edhe BDI-në

IMG_1316

Albulena Haxhiu: Koalicioni VLEN e ka mbështetjen e parezervë të Albin Kurtit dhe Vetëvendosjes

WhatsApp Image 2024-04-19 at 23.03.16 (1)

Sela: Vota për Bujarin më 24 prill dhe për Frontin më 8 maj është biletë kthyese e fëmijëve tanë të cilët kanë marrë rrugën e mërgimit

Ali AHmeti

Fronti Europian në Vrapçisht/ Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Fronti Europian në Vrapçisht/ Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Menduh Thaci

Thaçi thotë se Albin Kurti s’ka asnjë njeri në Maqedoni

INFO

NA NDIQ