22 vjeçarja: I dashuri im shikon pornografi se sa me mua!

Një 22 vjeçare ka rrëfyer për ‘The sun’ se burri i saj shikon shumë pornografi në vend se të këtë marrëdhënie seksuale me të.

Ajo e ka hetuar atë, çdo natë rrinë zgjuar në llaptop duke shikuar faqe të tilla.

“I dashuri im shikon shumë pornografi në vend që të ketë marrëdhënie seksuale me mua. Unë mendoj se ai ka folur me shoqëruesit edhe nëpërmjet telefonit. Pash historinë e tij të shfletimit në internet javën e kaluar. Unë jam i sigurt se i dashuri im po flet me shoqëruese, si dhe po shikon pornografi në vend që të ketë marrëdhënie seksuale me mua. Jam 22 vjeç dhe ai është 25. Ne ishim së bashku për një vit dhe patëm një jetë të mirë seksuale. Ne u ndamë për gjashtë muaj, por pas kthimit së bashku kohët e fundit, nuk kemi seks shumë shpesh, sepse qëndron tërë natën në laptopin e tij. Ai thotë se duhet të marrim gjërat ngadalë pasi gjërat janë mjaft të reja me ne këtë raund, por mendoj se ai po merr kënaqësi diku tjetër” ka thënë ajo.

Psikologja i thotë që të flas me të dhe t’i tregoj se kjo po e dëmton marrëdhënien e tyre seksuale si dhe po tregon shenja të një varësie nga pornografia online./BotaSot