25 vjeçari humb jetën në aksident në rrugën Shtip-Plaçkovicë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/05/2023

Një aksident i rëndë mbrëmë ka ndodhur në afërsi të Shtipit ku jetën e ka humbur një 25 vjeçar.

Zëdhënësja e SPB Shtip, Gordana Panajotova, ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00 në mes të fshatrave Tarinci dhe Karaorman i ri të Shtipit.

Aksidenti i komunikacionit ka ndodhur në mes të një veture tip “Audi A5” me targa të Shtipit e drejtuar nga 25-vjeçari K.T. nga fshati Karbinci dhe automjeti i pasagjerëve “Hyundai Accent” me targa të Shtipit i drejtuar nga 43-vjeçari D.M nga fshati Karaorman.

Në aksident ka ndërruar jetë 25 vjeçari pas lëndimeve të rënda që ka pësuar në aksident. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sumayya Wushah voglushja palestineze

Vogëlushja 11-vjeçare sfidon sulmet izraelite, raporton për luftën nga Gaza e shkatërruar (VIDEO)

zelenski osmani rama

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vjen së bashku me fitoren e Ukrainës

pasaporta dokumente personale

Delegacioni i BE-së: Çdo anëtare e BE-së do të vendos vetë nëse i pranon pasaportat me emrin e vjetër të Maqedonisë

kshz-2-800x445

Osmani, Taravari dhe Dimitrievski siguruan nënshkrimet, mbeten të tjerët

Rama Zelenski

A do bisedoni me Zelenskyn për njohjen e Kosovës? Përgjigjet kryeministri Rama

rama zelenski

Zelensky nderon me dekoratën më të lartë Ramën, nënshkruhen marrëveshjet e miqësisë

ut zaim

Xheladini: Pse rritje pagash vetëm për Universitetin “Kirili dhe Metodi” në Shkup dhe jo për Universitetin e Tetovës

gjykata-kushtetuese

Gjykata kushtetuese duhet të sjellë vendim për “nacionalitetin” në Ligjin për evidencën amë

musa blerim

“Siklet” në BDI! Musa Xhaferi insiston që të jetë bartës liste në zonën e 5-të zgjedhore, Blerim Bexheti në zonën e 1-rë

INFO

NA NDIQ