27-vjeçarja del në ballkon e zhveshur, se mbulon gjoksin me asgjë

0

Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur, shkruan Daily Mail, raporton Gazeta Express.

Por, Emily Ratajkowski shkoi edhe një hap më tutje duke pozuar kësaj radhe pak më ndryshe.

Modelja dhe aktorja 27-vjeçare derisa mbante një paruke rozë, u paraqit në një ballkon në Los Anxhelos duke mos e mbuluar gjoksin me asgjë.

Emily derisa po pozonte ishte në mes të xhirimit të një projekti për revistën Love.