27-vjeçarja nga Kosova gjendet e vdekur në banesën e saj në Zvicër (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

05/06/2024

Raportohet se një vajzë e re nga Kosova është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Zvicër.

Vitesa Kukalaj vdiq në moshën 27-vjeçare.

Kjo e ka vënë në lëvizje Policinë e Prokurorinë në shtetin helvetik, të cilat po e hetojnë rastin si vdekje të dyshimtë.

Lajmin për vdekjen e 27-vjeçares e kanë dhënë familjarët e saj në rrjetet sociale.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë farefisin, miqtë, shokët e dashamirët se më e dashura jonë Vitesa (Amir) Kukalaj, në moshën 27 vjeçare papritmas ndërroi jetë. Varrimi bëhet nesër me datë 06.06.2024 ( e enjte), në orën 14:00, në varrezat e fshatit Voksh. E pamja vazhdon dy dit pas varrimit në fshatin Voksh. Vitesa iku në moshë të re duke na lënë përjetë të pikëlluar.Do të kujtojmë gjithmonë me mall e dashuri!”, thuhet në njoftim.

Image

TË FUNDIT
55 minuta
Siljanovska pret që përbërja e re qeveritare të punojë në përputhje me interesin kombëtar maqedonas dhe në interes të qytetarëve
4 orë
Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin
5 orë
Taravari e mori detyrën si ministër, menjëherë takoi kirurgët...
5 orë
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
7 orë
Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë

ME TE LEXUARA

1 ditë
UEFA ndëshkon sërish Shqipërinë, dënim i rëndë
9 orë
Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit
22 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
7 orë
Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë
2 ditë
Shqiptari 33 vjeçar dënohet me 13 vjet burg në Gjermani
20 orë
Gjermanët dhe Zviceranët ndahen me barazim, por ecin përpara

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240624-183025~2

Siljanovska pret që përbërja e re qeveritare të punojë në përputhje me interesin kombëtar maqedonas dhe në interes të qytetarëve

Angela Ageler

Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin

FB_IMG_1719231583046

Taravari e mori detyrën si ministër, menjëherë takoi kirurgët…

derivate nafta dizeli benzin

Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

taravari ilir

Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë

xhaferi mickovski]

Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit

Mickoski

Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut

kombetarja

Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë

biden-trump

Çfarë pritet prej debatit presidencial Biden-Trump?

INFO

NA NDIQ