29 ish-deputetë kanë kërkuar apanazh, do të paguhen edhe pse më nuk janë deputetë! (LISTA)

Picture of INA
INA

04/06/2024

Gjithsej 29 deputetë nga përbërja e kaluar qeveritare kanë kërkuar apanazh, që u takon me ligj.

Tashmë ish-deputetët do të marrin para, edhe pse më nuk janë përfaqësues të popullit. Në vijim ju sjellim listat e deputetëve që kanë kërkuar apanazh.

 

 

TË FUNDIT
13 minuta
Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë
34 minuta
Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë
37 minuta
Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja
1 orë
Ambasadorja amerikane kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri
1 orë
Rasti i parë i kafshimit nga gjarpri në Shkup

ME TE LEXUARA

34 minuta
Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë
23 orë
Diploma të falsifikuara në Strugë, kapet një person
19 orë
Kontinjerët plot me plehëra, qytetarët frikësohen nga epidemitë
13 minuta
Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë
23 orë
Kasami në takim me Vanhoutte: Plan ambicioz për rrugën eurointegruese të RMV-së
19 orë
Ku janë premtimet e VLEN-it në Programin qeverisës? Heqja e 20%-shit, presidenti në Kuvend, aksionet shtetërore…
23 orë
Talat Xhaferri edhe një vit do të perdorë veturë zyrtare dhe sigurim prej gjashtë personave
19 orë
Maqedonia me humbje më të madhe të ujit në rajon
1 ditë
Ky është parashikimi i motit për sot

LEXO MË SHUMË

kasami

Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë

VLEN_Ministrat-

Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë

policia-maqedonise-598x330

Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

Angela Ageler

Ambasadorja amerikane kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri

gjarper

Rasti i parë i kafshimit nga gjarpri në Shkup

deponi kum

Pas dy ditësh bllokim të deponisë së Kumanovës, banorët lejuan hyrjen e kamionëve

gruevski

Gruevski: Asnjëherë nuk kam menduar se duhet të ndryshojmë emrin

Moti_26-780x470-1

Ky është parashikimi i motit për sot

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi: Pres që nga 1 janari çmimi i energjisë elektrike të jetë më i lirë

INFO

NA NDIQ