30-vjeçari nga një fshat i Shkupit ka bashkëjetuar me një vajzë të mitur, arrestohet nga policia

Picture of INA
INA

26/06/2024

Dje në orën 03:50, zyrtarët e policisë nga SPB Shkup arrestuan A.N. (30) nga fshati Cvetovë, afër Shkupit, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “bashkëjetesë jashtëmartesore me një të mitur”.

Sipas udhëzimeve të Prokurorit Publik, nga zyrtarët e policisë nga Sektori për Punë Kriminalistike Aerodrom dhe Draçevë është njoftuar Institucioni Publik-Qendra Ndërkomunale për Punë Sociale Shkup dhe së bashku me përfaqësuesit e institucionit nga fshati Cvetovë, e mitura është sjellë në Stacionin Policor Draçevo. Është zhvilluar një bisedë me të në prani të përfaqësuesve nga QNPSR, njoftoi MPB-ja.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër A.N. do të ngritet kallëzim penal.

TË FUNDIT
45 minuta
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
3 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
5 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
5 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
5 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Rritet fluksi i hyrje-daljeve në Tabanoc
7 orë
Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos
1 ditë
Sindikata e Gazetarëve të RMV-së: Ndalini konferencat për media në ambient të hapur në mes të valës së të nxehtit
7 orë
Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”
1 ditë
Dorëhiqet drejtoresha e Akademisë për Gjykatës dhe Prokurorë, shkak presioni politik
7 orë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë
2 ditë
Deri 41 gradë, ky është moti për sot
1 ditë
Tetova më në fund sheh dritë në fund të tunelit, qytetarët thurrin elozhe për Bilall Kasamin

LEXO MË SHUMË

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

IMG_4356

Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos

ahmeti-kasami-696x336-1

Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu

INFO

NA NDIQ