41-vjeçarja nga Maqedonia goditet me thikë nga burri i saj në Gjermani në sy të djalit të saj të mitur

INA
INA

23/02/2024

Një grua 41-vjeçare maqedonase është vrarë me thikë nga bashkëshorti i saj në sy të djalit të tyre 8-vjeçar, raporton “Bild” gjerman.

Lëndimet e maqedonase, siç thuhet në shkrime, ishin aq të rënda, saqë ajo u gjakos deri në vdekje.

Djali i madh 16-vjeçar i viktimës ka lajmëruar policinë.

Kur ai erdhi në shtëpi rreth orës 19:00, vëllai i tij i vogël po qëndronte para derës së mbyllur të banesës. Ai ishte plotësisht i shqetësuar dhe tha se nëna e tij ishte brenda dhe shtrirë në dysheme e plagosur.

Oficerët e mbërritur në vendngjarje gjetën gruan të mbuluar me gjak në banesën në zonën e Cray. Mjeku i urgjencës dhe mjekët u përpoqën të ringjallën nënën, por ajo vdiq.

Në të njëjtën kohë, policia ka nisur një ndjekje të madhe dhe dyshimi ka rënë mbi bashkëshortin e viktimës, bashkëshortin e saj 47-vjeçar, po ashtu nga Maqedonia. Menjëherë pas kësaj, i dyshuari menjëherë thirri policinë dhe tha se kishte ikur në qytetin fqinj Gelsenkirchen.

Më vonë ai nuk bërri rezistencë ndaj arrestimit l.

Nuk dihen ende motivet e krimit të tmerrshëm, sipas policisë gjermane.

Detektivët po kërkojnë pista për krimin. Sipas informacioneve të “Bild”, nëna dyshohet se është vrarë me disa plagë me thikë. Fëmijët kujdesen dhe janë me anëtarë të tjerë të familjes.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

policia gjermane gjermani

Shqiptari (23) arratiset nga policia gjermane me 200 km/h

kurti len

Albin Kurti tubim të përbashkët me opozitën në Cyrih të Zvicrës (FOTO)

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

INFO

NA NDIQ