5-10 mijë euro nata, këto janë këngëtarët që fitojnë më shumë në dasmat e shqiptarëve

INA
INA

7 Shtator, 2023

Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës.

Konkurrenca e tyre për të kapur sa më shumë data martesash është më e madhe se koncertet.

Këngëtarët së bashku me grupet e orkestrave për 5 orë këndim në një dasmë përfitojnë më shumë se një rrogë e një kryetari të shtetit, dhe këtë e di gjithkush që bën një dasmë.

Çmimi i tyre sillet prej 5000 deri në 10000 euro.

Në krye të listës së pasanikëve të ahengjeve qëndrojnë këngëtarët: Remzije Osmani, Sinan Hoxha, Meda, Afrim Muqiqi, Shkurte Gashi, Labinot Tahiri, Muharrem Ahmeti, Artiola Toska, Irma Libohova, etj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-03-12-03-45-965-edit_com.facebook.katana

Luizi takohet me prindërit e Kiarës në Itali. Ja çka mendon për ta!

LUIZ

Luiz Ejlli publikoi dje një baladë,por cuditërisht kjo kënge u zhduk

emina cunmulaj

‘Jam një vajzë shqiptare që milte lopët deri 15-vjeçe’! Emocionon Emina Çunmulaj

arbana-1024x729

Ndjekësja komenton foton e Arbanës: ‘Mos harro je nënë e 3 fëmijëve’! Ajo nuk ia lë mangut

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana jep mesazhin e fundit për videon erotike me ‘emrin’ e saj

albano bogdo

Vëllai i Albano Bogdos: Ai është Mbret, ju jeni fshatarë

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Kiara nuk toleron më, detyrohet të bëjë veprimin e papritur: Mjaft me drama!

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

INFO

NA NDIQ