5 burra përdhunojë një 14 vjeçaren.Ngjarja e rëndë në Veles

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/01/2023

Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin në Maqedoni, pasi pesë burra ka abuzuar seksualisht me një të mitur, vetëm 14 vjece.

Prokuroria e shtetit ka kapur kryerësit e kësaj vepre makabre dhe të njëjtit po mbahen në paraburgim.

Sipas Prokurorisë, për këtë vepër është parashikuar një dënim me burg prej të paktën tetë vitesh.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KSHZ-Komisioni

Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

pasaporta dokumente personale

Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

inbound9208091233378029311

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

izet

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

gashi

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

qoku

Bekim Qoku: Erdhi dita Ali opozita

INFO

NA NDIQ