5-vjeçarja nga Ferizaj mahnit me imitimin që i bën Sabri Fejzullahut dhe Dafina Zeqirit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/01/2022

Muzikën e ka pasion. Ani pse e vogël në moshë, Jara Jashari nga Ferizaj ka filluar ta shfaq talentin e saj përmes imitimeve të ndryshme të këngëtarëve.

Kështu, edhe gjatë festave të fundvitit kur bën dekorimin e pemës ajo këndon e reciton, përcjell kronika e televizionit T7.

Ajo di të imitojë shumë artistë, mirëpo të preferuarit e saj janë Dafina Zeqiri dhe Sabri Fejzullahu.

Imitimet e saj mund t’i shikoni në videon më poshtë./T7

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lukaku

Lukaku e preferon kalimin në Saudi Pro League

google

Google do të fillojë të tarifojë për atë që përdorim çdo ditë?

Moti_26-780x470-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

gordana siljanovska davkova

VMRO-DPMNE mban tubimin e parë, Siljanovska – Davkova: Ne jemi europianët e vërtetë

rrjete sociale instagram facebook tik tok

Instagram po teston një veçori të re

guardiola

​Guardiola: Haaland është sulmuesi më i mirë në botë

bilall kasami

Kasami prezanton një prurje të re në Çair (FOTO)

dejvid daviv gir geer

Keqpërdoren 2.2 milionë euro para të BE-së! Ambasadori Gir pa koment, Dimova me akuza ndaj Zoran Zaevit

egla hygerta sako

“Eglën e njoh shumë mirë, kemi qenë bashkë në fakultet”, Hygerta Sako zbulon më shumë detaje për aktoren

INFO

NA NDIQ