Prindër të përkushtuar, Arbenita dhe Fero nuk i ndahen për asnjë moment vajzës

Çifti po i shijojnë muajt e parë të të qenit prind.

Arbenita Ismajli dhe Fero ka pak kohë që u bënë prindër për herë të pare.

Modelja solli në jetë një vajzë, të cilën vendosën ta quanin Nina, ndërsa që tani vërehet se ua ndryshoi jetën atyre.

Çifti sjellin kohë pas kohe fotografi të shumta me vogëlushen në duar, duke treguar se po kujdesen në maksimum për të.
https://www.instagram.com/p/CP3raQyl_hl/?utm_source=ig_embed&ig_rid=802b7254-0317-4573-808c-d66252246feb
Ishte Fero ai i cili pozoi me vajzën në prehër, teksa po pushonte në një karrige në një ambient të hapur.

Në anën tjetër, Arbenita u fotografua e veshur me veshje sportive, teksa mbante pranë duarve vogëlushen.

Në mbishkrimin e fotos, ajo tha se tashmë një ushtrim i ri për të është ndërrimi i pelenave të bebes.