59-vjeçari nga Forina në hall – ia vodhën delet nga oborri

Picture of INA
INA

29/06/2024

Një 59-vjeçar nga fshati Forinë e Gostivarit është në hall të madh, pasi nga oborri i shtëpisë ia kanë vjedhur delet, transmeton TV21.

Rastin e ka paraqitur në polici.

“Më 28.06.2024 në ora 22.00 në Sektorin e Policisë në Çegran, E.M.(часот во Полициско одделение Чегране Е.М. (59) nga fshati Forinë ka denoncuar se gjatë periudhës prej orës 18:00 të datës 27.06.2024 deri në ditën e denoncimit në ora 18.00, në oborr në vendin e quajtur “Rudinë” ia kanë marrë disa kafshë shtëpiake – dele. Ndërmerren masat për zbardhjen e rastit”, njoftojnë nga Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë.

TË FUNDIT
11 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
16 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
16 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
16 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
17 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

17 orë
Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!
20 orë
Moti edhe sot me temperatura deri 40 gradë
17 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
20 orë
MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve
17 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
20 orë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
16 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
20 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1721587620945

Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

INFO

NA NDIQ