674 raste të reja dhe 21 viktima nga Kovid-19, në 24 orët e fundit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

23/02/2022

Nga 3156 teste të kryera 674 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19, prej tyre 352 në Shkup, 22 në Kumanovë, 44 në Manastir, 31 në Prilep, 12 në Tetovë, 27 në Kavadar, 33 në Veles e kështu me radhë. Në ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) njoftojnë për 978 pacientë të shëruar dhe 21 të tjerë të cilët e kanë humbur betejën me Kovid-19, shkruan Alsat.

Gjithsejtë në vend janë edhe 5549 raste aktive./Alsat

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kovacevski -agron

Kovaçevski: Në njësinë zgjedhore 6 të gjithë kanë kandidatë nga e kaluara, vetë LSDM ka kandidat për të ardhmen me Agron Demirin

stojance-angellov-701x430

“Ahmeti brohoriti UÇK në qendër të Shkupit”, Angellov: Përdorni frenat e dorës, pas Mickoskit janë “branitellat” që ju fituan në vitin 2001

Ali Ahmeti fronti

Fronti Evropian i përgjigjet Mickoskit

vucic

A do të shpallet Serbia shtet gjenocidal? “Misioni” i Vuçiç në OKB

fatos-rushiti

Një manipulim i ligë i radhës me kategoritë e luftës së UÇK-së

bota-rrezik globi toka

Shënohet Dita e planetit Tokë

ZEQIRIJA-IBRAHIMI-696x462-696x430-1

Ibrahimi: Pavarësisht se kush me kë e bën qeverinë, me rëndësi është ta pensionojmë BDI-në

veri

DW/ Kosova: Përgjegjës Beogradi për dështimin e votimeve në veri

mickoski ali ahmeti

Mickoski i’a kthen porosinë Ahmetit

INFO

NA NDIQ