Ndërron jetë në moshë të re, kryetari i një dege të Lëvizjes BESA

INA
INA

10 Qershor, 2023

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Agron Rexhep kryetar i degës  së Lëvizjes BESA në Prespë.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë kryetari i kësaj partie, Bilall Kasami.

“Ndarja e parakohshme nga jeta e biznesmenit, njëherit edhe kryetar i degës së Lëvizjes BESA në Prespë Agron Rexhepit, na ka pikëlluar të gjithëve. Humbëm një bashkëpartiak, një koleg, një biznismen të suksesshëm, një prind të mirë dhe një familjarë të përkushtuar.

Gonin do e mbajmë mend për sakrificën e tij dhe punën e pa lodhur.

Ngushëllime familjes Rexhepi!”, ka shkruar Kasami. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5224

Taravari: Nëse lejohet rikthimi i Gruevskit, ASH do ta shyrtojë pjesëmarrjen në Qeveri

Agim islami2

Amnistia / Agim Islami: Kriminelët është më me rëndësi të lirohen, sesa të pafajshmit!

Arben Taravari

Taravari: Ligji për Amnisti kalon javën e ardhshme

duhan cigare

Fëmijëve u shiten cigare me copë para shkollave në Tetovë (VIDEO)

Klinika-Shkup

Shënon rritje numri i pacientëve me grip, por edhe me Covid-19 në Maqedoni

instituti-arben-xhaferi

Instituti “Arben Xhaferi”: Ndryshimi i Kodit Penal anti evropian dhe i dëmshëm në luftën kundër korrupsionit

escobar eskobar gabriel

Eskobar: Maqedonia të kujdeset që ligjet të jenë në përputhje me standardet evropiane

Bullgari-Maqedoni-780x439-1

Regjistrimi i popullsisë në Shqipëri, “kacafytje” mes maqedonasve dhe bullgarëve!

Muhamed Zekiri

Shtyhet seanca gjyqësore për Muhamed Zekirin

INFO

NA NDIQ